Klubová výstava CDC

Dne 11.6.2023 se uskutečnila naše Klubová výstava se zadáváním titulu Klubový vítěz v zámeckém parku v Náměšti nad Oslavou. Naše poděkování patří Státnímu zámku v Naměšti nad Oslavou a všem jeho zaměstnancům, kteří nám pomáhali s přípravou technického zázemí výstavy, poskytli skladovací prostory na materiál. Manželka pana kastelána, paní Šárka Bušová se na naší výstavě přímo aktivně podílela jako její ředitelka.

 

Posuzovat naše plemeno přijel pan Bertrand Piau z Francie. Pan rozhodčí byl velmi milý a velmi poctivý. Rozhodl, po pečlivé prohlídce psů, aby se Klubovým vítězem pro rok 2023 stal pes Adonis od Zbrodů ,BOS a Klubovou vítězkou 2023 Hermiona Paluduz, BOB. V letošním roce se poprvé zadávaly také tituly Klubový vítěz mladých a Klubový vítěz veteránů. Kluboví vítězové mladých byli pes Irvine Parker Irater a fenka Ira Funny Daisy Irater, nejlepším juniorem BOJ se pak stala fenka Ira Funny Daisy Irater. Titul Klubový vítěz veteránů získali pes Othello Pitlochry´s a fena Ellie Daisy Irater, nejlepším veteránem,BOV se pak stala fenka Ellie Daisy Irater. Cenu za Nejlepší pohyb a hlavu si odnesla fenka Alanis od Zbrodů.

 

Poděkování patří paní Markétě Stejskalové, která zařídila štědrý sponzoring od firmy CALIBRA, která do výstavy poskytla mnoho krásných cen. Paní Stejskalová se ujala i fotografování vítězů jednotlivých tříd a díky ní máme spoustu fotografií a můžeme si takto uchovat krásné vzpomínky na naši klubovou výstavu.

 

Nesmíme zapomenout ani na pana Ivo Cihláře, bratra paní Stejskalové, který se postaral o občerstvení pro účastníky všech tří klubových výstav, které toho dne v parku probíhaly.

 

Poděkování patří i těm, kteří nám pomohli uklidit stan a věci zpátky do dočasného skladu.

 

A nakonec, naše díky patří i těm, kteří zde nejsou uvedeni jmenovitě a podíleli se na hladkém průběhu výstavy.

 

Výbor klubu

 

 

Czech English French German Hungarian Italian Polish Russian Spanish


Klubové akce 2018:

Klubové výstavy:
16.6.2018
Klubová výstava
se zadáváním titulu KV
Náměšť nad Oslavou

25.8.2018
Klubová výstava
Praha